Začínáme s AI

V rámci Akademie pro podnikatele z Beskyd vás srdečně zveme na březnový seminář, ve kterém se seznámíte se základními programy umělé inteligence (AI). Během dvou a půl hodinového semináře zjistíte, jak vám nástroje umělé inteligence mohou ulehčit vaši práci. Lektor Pavel Tajduš vás provede základními programy (ChatGPT, Google Bard, …) a na praktických ukázkách v programu ChatGPT ukáže, jak využít umělou inteligenci nejen ve vašem podnikání.

Čas a místo konání:
Středa 20. 3. 2024, 17:00 – 19:30, Kulturní centrum Frýdlant nad Ostravicí

O lektorovi:
Pavel Tajduš je ajťák, webař, podnikatel, lektor, 3D tiskař, youtuber a hlavně geek. Ve svém podnikání využívá AI jako pomocníka při psaní popisů a textů, což mu pomáhá udržovat kvalitu a srozumitelnost obsahu. AI mu také pomáhá optimalizovat procesy při práci na webdesignu či správě jeho e-shopu. Pavel vám v rámci semináře ukáže, jak pomocí AI zefektivnit vaše projekty a pracovní postupy. Přiblíží vám, jak AI můžete využívat ve svém každodenním pracovním životě, a poskytne konkrétní příklady toho, jak sám AI využívá.

Pro koho je seminář?
Akademie pro podnikatele je díky podpoře obcí Mikroregionu Frýdlantsko-Beskydy pro účastníky ZDARMA. Jednotlivá setkání jsou otevřena všem zájemcům z 13 obcí mikroregionu: Baška, Malenovice, Kunčice pod Ondřejníkem, Bílá, Metylovice, Čeladná, Ostravice, Staré Hamry, Janovice, Pstruží, Pržno, Lhotka, Frýdlant nad Ostravicí. Z důvodu omezené kapacity je pouze nutná registrace míst předem.

Kontakt:
Potřebujete poradit s registrací? Kontaktujte nás na info@kamilasmutna.cz nebo 605 456 204.