Sebedisciplína a osobní cíle

V rámci Akademie pro podnikatele z Beskyd vás srdečně zveme na únorový seminář s lektorkou Magdou Pátkovou, ve kterém se zaměříme na téma sebedisciplíny a plnění osobních cílů. V rámci semináře si zmapujeme, co to vlastně sebedisciplína je. Účastníci formou cvičení zjistí, jakou oblast potřebují posílit, zda jde o stanovení cílů, návyky, zvládání stresu nebo něco jiného. Podle potřeb účastníků si také můžeme ukázat, jaké jsou techniky zklidnění či se podívat na téma laskavosti k sobě samému.

Čas a místo konání:
Středa 21. 2. 2024, 17:30 – 19:30, Kulturní centrum Frýdlant nad Ostravicí

O lektorce:
Magda se 20 let pohybuje ve světě marketingu, PR a oblasti společenské odpovědnosti. Poslední 4 roky propadla nejefektivnějšímu nástroji seberozvoje – koučinku. Jak sama Magda říká: „Jsem nadšenec pro život. Dává mi smysl a dělá radost, podpořit druhé na své byznys či osobní cestě. Ať už jako koučka, mentorka pro OSVČ či lektorka.“

Pro koho je seminář?
Akademie pro podnikatele je díky podpoře obcí Mikroregionu Frýdlantsko-Beskydy pro účastníky ZDARMA. Jednotlivá setkání jsou otevřena všem zájemcům z 13 obcí mikroregionu: Baška, Malenovice, Kunčice pod Ondřejníkem, Bílá, Metylovice, Čeladná, Ostravice, Staré Hamry, Janovice, Pstruží, Pržno, Lhotka, Frýdlant nad Ostravicí. Z důvodu omezené kapacity je pouze nutná registrace míst předem.

Kontakt:
Potřebujete poradit s registrací? Kontaktujte nás na info@kamilasmutna.cz nebo 605 456 204.