Podnikatelé se učili, jak na krátká videa

Na začátku června se ve Frýdlantu nad Ostravicí uskutečnil další seminář v rámci Akademie pro podnikatele z Beskyd. Podnikatelé a zájemci o téma se tentokrát sešli v místní kavárně Libuška a na pořadu dne bylo téma krátkých videí pro sociální sítě.

S lektorkami Martinou Dvořáčkovou a Miluší Koštialikovou jsme se podívali na nejčastější strachy z natáčení videí a jak je překonat. Řekli jsme si, jak vytvořit video, které zaujme a osloví ty správné lidi. V rychlosti jsme se podívali do aplikace CapCut na jejich úpravu. A na závěr nechyběl praktický workshop, kde jsme se všechno pokusili převést do praxe.

V průběhu léta se můžete těšit na příběhy 10 podnikatelů z Beskyd a po prázdninách se opět vracíme k pravidelným seminářům. Čekají nás témata jako marketingový plán, produktová fotka nebo copywriting.

Všechny aktivity jsou díky podpoře Mikroregionu Frýdlantsko-Beskydy pro zájemce z 13 obcí mikroregionu zdarma. Plán podzimních seminářů naleznete v sekci Harmonogram. Zapojené obce: Baška, Bílá, Čeladná, Frýdlant nad Ostravicí, Janovice, Kunčice pod Ondřejníkem, Lhotka, Malenovice, Metylovice, Ostravice, Pržno, Pstruží, Staré Hamry

Foto: Anastasiia Perets