Krátká videa pro sociální sítě

Aktualizováno 1. 6. 2023: Kapacita workshopu je již naplněna. Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na viděnou na některé z dalších akcí Akademie pro podnikatele z Beskyd.Praktický odpolední workshop, na kterém si v praxi ukážeme, jak vytvářet krátká videa pro Instagram nebo Facebook, tzv. REELS. S lektorkami si také řekneme, jaká jsou specifika tvorby pro sociální síť TikTok.

Čas a místo konání workshopu:
Pátek 2. 6. 2023, 15:00 – 17:30
kavárna Libuška, Jana Trčky 1833, Frýdlant nad Ostravicí

Časový harmonogram:
14:30 – 15:00 –  Příchod, objednávky občerstvení
15:00 – 16:00 – Teorie aneb videa zvládnete i vy!
16:00 – 17:00 –  Jdeme na praktické cvičení
17:00 – 17:30 –  Dojmy, dotazy, tipy z praxe

Lektorky:
Martina Dvořáčková
Martininou láskou jsou sociální sítě. Pod profilem @digiholkacz dává praktické tipy, jak na Instagram a nebo TikTok. Má za sebou řadu zkušeností z komunikace velkých firem jako je například ČEZ, SONY Mobile nebo pojišťovna NN, její srdcovkou jsou ale posledních 5 let právě malí podnikatelé a firmy.  

Miluše Koštialiková
Miluška pracuje jako produkční ve Filmovém studiu Dolní Vítkovice. Je zkušená markeťačka, která kromě školení pomáhá firmám a jednotlivcům s tvorbou obsahových strategií nebo rozjezdem sociálních sítí. Ve volném čase ráda maluje a svou tvorbu prezentuje na TikToku pod účtem @miluska_zostravy

Akademie pro podnikatele je díky podpoře obcí Mikroregionu Frýdlantsko-Beskydy pro účastníky ZDARMA. Jednotlivá setkání jsou otevřena všem zájemcům z 13 obcí mikroregionu, nutná je pouze registrace míst předem (omezená kapacita). 


Kontakt:
Potřebujete poradit s registrací? Kontaktujte nás na info@kamilasmutna.cz nebo 605 456 204.