Marketingová strategie pro vaši značku

V prvních dvou seminářích nového běhu akademie Podnikej F-M se budeme věnovat marketingové strategii vaší značky. Lektorem bude Radim Uher z marketingové agentury Dva Mluvčí, který nám v prvním semináři (25. září) ukáže, jak zmapovat situaci značky na trhu a jaké si pro komunikaci určit cíle a akční kroky. O týden později (2. října) se pak zaměříme na praktické příklady marketingových strategií a probereme strategii pro vaši značku.

Marketingová strategie I (teorie)
Pondělí 25. 9. 2023, 14:30 – 17:00, knihovna Frýdek-Místek (Hlavní tř. 112, Frýdek-Místek)    

Marketingová strategie II (praxe)
Pondělí 2. 10. 2023, 14:30 – 17:00, knihovna Frýdek-Místek (Hlavní tř. 112, Frýdek-Místek)  

Lektor:
Radim Uher
Radim vede komunikační agenturu Dva Mluvčí. Po dekádě práce na marketingových projektech klientů umí firmám pomoci s tvorbou smysluplné strategie, atraktivním obsahem i efektivní správou nástrojů online marketingu. Má za sebou stovky projektů v online prostředí a desítky školení (Veolia, Moravskoslezský kraj, Mittal).

Akademie pro podnikatele je díky podpoře města Frýdek-Místek pro účastníky ZDARMA. Jednotlivá setkání jsou otevřena všem frýdecko-místeckým podnikatelům a zájemcům o dané téma, z důvodu omezené kapacity je pouze nutná registrace míst předem.

Pozn: Semináře na sebe navazují, registrováním se přihlašujete na obě části (pokud jeden z termínu nemůžete, uveďte nám to prosím v Poznámce v registračním formuláři).