Do Frýdku-Místku se vrací akademie Podnikej F-M

Po úspěšných prvních dvou bězích se do Frýdku-Místku vrací akademie pro podnikatele Podnikej F-M. Od září 2023 do června 2024 nabídne celkem osm seminářů a workshopů, během kterých mohou podnikatelé získat tipy, jak na marketing, focení nebo například tvorbu krátkých videí. Součástí budou také osobní setkání a networking. První seminář se uskuteční 25. září od 14:30 v místecké knihovně a tématem bude Marketingová strategie.

„Oba dosavadní běhy měly úspěch a odezvy byly kladné, proto jsme uspořádali akademii i letos. Chceme tímto způsobem pomoci našim podnikatelům. Na workshopech se setkají s odborníky na daná témata, mohou navzájem sdílet zkušenosti a třeba i začít spolupracovat,“ uvedl náměstek primátora pro územní plánování a rozvoj, Jakub Míček.

Účast je díky podpoře města Frýdek-Místek pro účastníky zcela zdarma. Semináře budou zaměřeny na marketing, focení produktů a služeb, cenotvorbu, projektové a plánovací nástroje, videa na Facebook a Instagram (Reels), aranžmá výloh, práci s recenzemi a profily na Mapy. cz a Google Maps. Na semináře naváží také inspirativní setkání.

“Jsem moc ráda, že navážeme na semináře a setkání, které probíhaly pod hlavičkou Podnikej F-M v letech 2021 a 2022. Účastníci, kteří se zúčastnili těchto prvních dvou běhů se nemusí bát, že o informace o plánovaných akcích přijdou. Automaticky jim budou chodit e-maily i v tomto ročníku. Kromě pozvánek na semináře budeme přinášet i tipy na užitečné nástroje pro podnikatele nebo dotační výzvy,” doplňuje organizátorka akademie Podnikej F-M, Kamila Smutná.

První seminář se uskuteční již 25. září a účastníci se v něm budou věnovat marketingové strategii své značky. Lektorem bude Radim Uher z marketingové agentury Dva Mluvčí, který účastníkům ukáže, jak zmapovat situaci značky na trhu a jaké si pro komunikaci určit cíle a akční kroky. O týden později, 2. října, se pak účastníci zaměří na praktické příklady marketingových strategií a proberou strategii pro svou konkrétní značku.       

Informace k akademii a registraci najdete na našich stránkách v sekci Akademie ve Frýdku-Místku.