Jak konečně začít s AI

Aktuálně (11. 1.): Kapacity semináře jsou již naplněny.
Skupina 15. 1. (začátečníci) je již naplněna a není možné se registrovat jako náhradník.
Skupina 22. 1. (mírně pokročilí) je již naplněna, nicméně v registračním formuláři je možné se zaregistrovat jako náhradník.


V rámci Akademie pro podnikatele Podnikej F-M vás srdečně zveme na praktický seminář, ve kterém se seznámíte se základními programy umělé inteligence (AI). Během dvou a půl hodinového semináře zjistíte, jak vám nástroje umělé intelgence mohou ulehčit vaši práci. Lektor Pavel Tajduš vás provede základními programy (ChatGPT, Google Bard, …) a ukáže jak využít umělou inteligenci nejen ve vašem podnikání.

Termín:
Pondělí 15. 1. 2024, 14:30 – 17:00 (začátečníci)
Pondělí 22. 1. 2024, 14:30 – 17:00 (mírně pokročilí)

Místo:
knihovna Frýdek-Místek (Modrý salónek, 4. patro, Hlavní tř. 112, Místek)  

Jak sám umělou inteligenci využívá lektor Pavel:
Pavel Tajduš je ajťák, webař, podnikatel, lektor, 3D tiskař, youtuber a hlavně geek. Ve svém podnikání využívá AI jako pomocníka při psaní popisů a textů, což mu pomáhá udržovat kvalitu a srozumitelnost obsahu. AI mu také pomáhá optimalizovat procesy při práci na webdesignu a přináší užitečné náhledy, které pomáhají zlepšit design.

Pavel Tajduš vám ukáže, jak pomocí AI zefektivnit vaše projekty a pracovní postupy. Přiblíží vám, jak AI můžete využívat ve svém každodenním pracovním životě, a poskytne vám konkrétní příklady toho, jak sám AI využívá.

Akademie pro podnikatele je díky podpoře města Frýdek-Místek pro účastníky ZDARMA. Jednotlivé semináře a setkání jsou otevřeny všem frýdecko-místeckým podnikatelům a zájemcům o dané téma, z důvodu omezené kapacity je pouze nutná registrace míst předem.

Kontakt:
Potřebujete poradit s registrací? Kontaktujte nás na info@kamilasmutna.cz nebo 605 456 204.