Workshop vánoční výloha

Vánoční období se blíží a v rámci naší akademie Podnikej F-M bychom rádi nabídli obchodníkům z Frýdku-Místku možnost připravit svou provozovnu na adventní období. V rámci dopoledního workshopu se zaměříme na praktické tipy, jak na výlohu nebo interiér vaší provozovny. Vyrobíme si také tematického rekvizity, které můžete použít pro výzdobu výlohy nebo třeba prodejního pultu.

Čas a místo konání:
sobota 20. 11. 2021 (9:00 – 12:00) – Národní dům, Palackého 134, Frýdek-Místek


Program:
9:00 – 10:00
Tipy, jak na výlohu a interiér vašeho obchodu

10:00 – 12:00
Konzultace jednotlivých výloh a tvorba vánočních rekvizit pro vaši výlohu s lektorkami (materiál bude na místě). Možnost vytvoření krasopisně psaných cedulek, kompozice do výlohy, aj.


Lektorky:
Denisa Bajgarová
Denisa pracuje ve společnosti Marks & Spencer a má na starost vzhled prodejen, výloh a styling napříč celou republikou. Miluje design a má vlastní e-shop www.madeshop.cz

Renáta Gebauerová
Renátinou doménou je písmo. Pokud nepracuje na nějakém logu, svatebním oznámení nebo písmomalířství pro nějakou prodejnu či restauraci, pořádá kreativní kurzy pro veřejnost ve své Písmodílně.


Registrace:
Registrace míst: https://www.progresko.cz/mesta/f-m/registrace/
(pro již registrované účastníky akademie není nutné se znovu registrovat)

Co s sebou:
Abychom mohli probrat vaši provozovnu konkrétně, prosím vyfoťte si vaši výlohu, prodejní pult a interiér a přineste si fotky na workshop s sebou (stačí rychlé fotky na mobilu).

Cena: ZDARMA