Startujeme Akademii pro podnikatele Frýdlantsko-Beskydy

Od března spouštíme Akademii pro podnikatele z třinácti obcí Mikroregionu Frýdlantsko-Beskydy. Podnikatelé a zájemci o podnikání se mohou těšit na pravidelná setkávání, semináře, ale i praktické workshopy. Akce poběží od března do prosince 2023 a díky podpoře obcí mikroregionu jsou pro účastníky zdarma. „Navazujeme na aktivity pro podnikatele, které jsme začali realizovat v roce 2022. Letos se zaměříme na tematické semináře, networking pro maminky, které by rády začaly podnikat. Chybět ale nebudou ani tolik oblíbená setkávání,” upřesňuje David Pavliska, místostarosta Frýdlantu nad Ostravicí.

První setkání se zaměří na Instagram a Facebook

Úvodní setkání proběhne ve středu 1. března od 17:30 v Kulturním centru ve Frýdlantu nad Ostravicí a s hosty se zaměříme na praktické využití sociálních sítí. Účastníci se mohou těšit na Denisu Michnovou z místecké restaurace Minirestaurace u Denči a Sabinu Vítkovou, která spravuje marketing více než 15 malým firmám z Ostravska. V rozhovoru se zaměříme na praktické tipy a zkušenosti ze správy sociálních sítí pro malé podnikání. Jak důležitý je marketing pro značku, kolik času mu dámy věnují a jaké mají tipy, jak si správu sítí ulehčit? Součástí setkání bude také networking účastníků. Své místo na setkání si můžete registrovat zde.

Na konci března se propojí maminky se zájmem o podnikání  

Další akce je pak naplánována na poslední březnovou středu, kdy od 9:30 proběhne společné setkání v kavárně Libuška ve Frýdlantu nad Ostravicí. Tématem bude “Jak skloubit rodičovství s prací a rozjet svůj vlastní projekt?” a hosty budou Jana Lipovská (Půjčovna hraček) a Linda Hnátková (V hadru), které se rozhodly během mateřské rozjet své vlastní podnikání. Účastnice se mohou těšit také na propojení ve skupinkách. Své místo si na setkání můžete registrovat zde.

Akademie pro podnikatele je díky podpoře obcí Mikroregionu Frýdlantsko-Beskydy pro účastníky zdarma. Jednotlivá setkání jsou otevřena všem zájemcům z 13 obcí Mikroregionu, nutná je pouze registrace míst předem (omezená kapacita).

Akademie pro podnikatele je díky podpoře obcí Mikroregionu Frýdlantsko-Beskydy pro účastníky ZDARMA.