Pokračování akademie ve Frýdku-Místku

V akademii pro obchodníky se bude probírat Facebook, focení nebo třeba copywriting
 
Akademie pro obchodníky a podnikatele z Frýdku-Místku přinese v prvním pololetí tohoto roku další akce a semináře. “Program Podnikej F-M jsme připravili účastníkům na míru. Jednak jsme vycházeli z potřeb, které nám zájemci uváděli v rámci registračního dotazníku, tak také ze zpětné vazby během živých setkání. Ukázalo se, že společným problémem je pro mnoho podnikatelů pravidelná správa sociálních sítí. V seminářích se tak zaměříme na Facebook, naučíme je fotit jejich produkty i služby anebo se zaměříme na psaní poutavých textů,” uvádí náměstek primátora Jakub Míček.

Zapojí se i Grow with Google

Pro spolupráci se podařilo získat i iniciativu Grow with Google, která obchodníkům zprostředkuje hned dvě témata. Tím prvním bude už 3. února seminář na digitální vychytávky, které obchodníkům usnadní život, v březnu se pak zaměříme na nastavení Firemního profilu ve Vyhledávání a Mapách Google. “Jsme rádi, že iniciativa Grow with Google může pomoci firmám na místní úrovni. Mít svou provozovnu na Mapách Google nebo umět efektivně využívat svůj e-mail jsou věci, bez kterých se v dnešním podnikání neobejdete,” říká koordinátorka Grow with Google Maria S. Mrázková.  

Živá setkání propojí obchodníky

Chybět nebudou ani živá setkání. “Během podzimní akademie jsme viděli, jak je setkávání a propojování důležité. Účastníci se tak budou moci zúčastnit 19. února živého semináře k fotce v Národním domě. V červnu se pak setkáme na neformálním setkání, kde nás kromě hostů bude čekat i propojení formou rychlého networkingu,” doplňuje spoluiniciátorka akademie, zastupitelka Markéta Ubíková.

Harmonogram Podnikej F-M:

3. 2. (18:00 – 19:30) Digitální vychytávky (on-line)
19. 2. (9:00 – 15:00) Workshop „Fotíme produkty i služby“ (naživo)
24. 2. (18:00 – 19:00) Podpora podnikání v Moravskoslezském kraji (on-line)
3. 3. (18:00 – 19:30) Facebook aneb jak konečně začít (on-line)
24. 3. (18:00 – 19:30) Firemní profil na Googlu (on-line)
21. 4. (18:00 – 19:30) Copywriting (on-line)
10. 6. (18:00 – 22:00) Setkání s hosty a grilováním (naživo)