Cenotvorba pro rok 2024

V rámci Akademie pro podnikatele Podnikej F-M vás srdečně zveme na praktický on-line seminář, ve kterém se budeme věnovat Cenotvorbě. Proč a jak si určit správnou cenu za své produkty nebo služby? Co všechno by měla obsahovat správná cena? Má smysl dávat slevu a jakých chyb se vyvarovat? Odpovědi na otázky si zodpovíme na on-line semináři, ke kterému se můžete připojit z pohodlí domova.

Čas a místo konání:
Úterý 21. 11. 2023, 17:30 – 19:00

on-line (před seminářem vám přijde link k připojení)
kapacita není omezena (seminář je určen zájemcům a podnikatelům z Frýdku-Místku)

Lektorka:
Bohdana Goliášová je zakladatelkou největší české komunity tvůrčích podnikatelů. Bohdana založila platformu Tvůrci v praxi a s její pomocí proměňuje ušlápnuté české tvořilky a kutily v hrdé profesionály, kteří se svojí tvorbou uživí a jsou vidět u nás i ve světě. Za svou práci získala ocenění Žena roku 2021, Živnostník roku Jihomoravského kraje 2019 nebo Women in Tech 2022.

Akademie pro podnikatele je díky podpoře města Frýdek-Místek pro účastníky ZDARMA. Jednotlivé semináře a setkání jsou otevřeny všem frýdecko-místeckým podnikatelům a zájemcům o dané téma, z důvodu omezené kapacity je pouze nutná registrace míst předem.

Kontakt:
Potřebujete poradit s registrací? Kontaktujte nás na info@kamilasmutna.cz nebo 605 456 204.