Canva – úvod do grafického programu

Aktuálně (16. 1. 2024 – 12:38)
Kapacita semináře je naplněna, můžete se zaregistrovat již jen jako náhradník. V případě, že by se uvolnilo místo, dáme vám vědět.
Děkujeme za pochopení.

V rámci Akademie pro podnikatele z Beskyd vás srdečně zveme na první letošní seminář, ve kterém se s lektorkou Lenkou Kolarčíkovou podíváme na základy práce s grafickým programem Canva. V tomto softwarovém programu si můžete zdarma vytvářet svou vlastní grafiku, ať už to jsou příspěvky pro sociální sítě, letáky, plakáty nebo třeba vizitky.

S lektorkou Lenkou si společně projdeme rozhraní tohoto grafického programu a vyzkoušíme si svůj první grafický návrh. Seminář je vhodný pro začátečníky, kteří se chtějí seznámit s tímto programem.

Čas a místo konání:
Středa 24. 1. 2024, 17:00 – 19:30, Kulturní centrum Frýdlant nad Ostravicí

S sebou:
notebook (pokud máte tu možnost)

O lektorce:
Lenka Kolarčíková pracuje na VŠB-TUO jako marketingový a PR specialista programu na podporu podnikání Green Light. Právě zde před lety objevila softwarový nástroj Canva, který ji umožňuje vizuálně vyjádřit svou kreativitu. Od roku 2020 školí ostatní, jak efektivně využívat tento nástroj a přinášet do svých projektů šmrnc a originalitu. Když nepracuje na projektech, najdete ji s štětcem v ruce nebo při vytváření mozaik.

Cena:
Akademie pro podnikatele je díky podpoře obcí Mikroregionu Frýdlantsko-Beskydy pro účastníky ZDARMA. Jednotlivá setkání jsou otevřena všem zájemcům z 13 obcí mikroregionu (Baška, Malenovice, Kunčice pod Ondřejníkem, Bílá, Metylovice, Čeladná, Ostravice, Staré Hamry, Janovice, Pstruží, Pržno, Lhotka, Frýdlant nad Ostravicí) z důvodu omezené kapacity je pouze nutná registrace míst předem.

Kontakt:
Potřebujete poradit s registrací? Kontaktujte nás na info@kamilasmutna.cz nebo 605 456 204.